Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola



Anyanyelv


VERSENYEREDMÉNYEK


Tanuló neve


Osztály


Verseny neve


Megyei


Országos elődöntő


Országos döntő


Felkészítő tanár


Alsó tagozat


Lehoczky Tamara


3


b


Kis Nyelvész


 


 


49.


Németh Henrietta


Hajtó Marcell 


3


a


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


15.


 


 


Bolyosné Kelemen  Zs.


Ágota Sára


3


a


Petőfi Dorka


3


a


Lenky Eszter


3


b


Németh Henrietta


Pop Luca


3


a


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


67.


 


 


Sartoris Adrienn


Leiszt Letti 


3


d


Tóth Csenge 


3


d


Végvári Eszter


3


b


Ender Rozina 


4


d


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


10.


 


 


Horváth Judit


Loványi Blanka 


4


a


Leiszt Károlyné


Pátkay Réka


4


d


Horváth Judit


Teperics Tamara


4


d


Balog Péter 


4


c


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


17.


 


 


Horváth Judit


Bernáth Máté 


4


c


Kovács Ferenc 


4


d


Pásztor Rajmund


4


d


Demeter Dorka 


4


c


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


41.


 


 


Horváth Judit


Nagy Panna 


4


 


Sugár Blanka 


4


c


Tomor Hanna


4


c


Borbás Gergő 


4


d


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


61.


 


 


Horváth Judit


Hujber-Nagy Alexander


4


c


Takács Károly 


4


a


Leiszt Károlyné


Varjasi Vencel


4


a


Boczkó Hajnalka 


4


b


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


69.


 


 


Horváth Györgyi


Godányi Nikolett 


4


b


Leiszt Károlyné


Mészöly Fanni 


4


a


Horváth Györgyi


Sík Natasa


4


b


Burkódi Kristóf 


4


b


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


79.


 


 


Horváth Györgyi


Géczy Gergely 


4


b


Miszti Balázs 


4


b


Rigó Martin


4


b


Felső tagozat


Lenky Péter


5


b


Szép Magyar Beszéd


3.


 


 


Balogné Szakács Adrienn


Cene Balázs


6


d


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


16.


 


 


Kruppa Rita


Csik Barnabás


6


d


Kiss Bea


6


d


Krupánszky Richárd


6


d


Ambrus Vivien


6


d


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


25.


 


 


Kruppa Rita


Hervay Bence


6


d


Kollmann Eszter


6


d


Nagy Máté


6


d


Bernáth Marcell


7


a


Bolyai anyanyelvi
csapatverseny


2.


 


 


Német Nóra


Hajtó Balázs


7


a


Hujber Aliz


7


a


Werner Vivien


7


a


Középiskola


Pesznyák Dávid


10


a


Madách Imre Irodalmi
verseny Novellaíró pályázat


 


 


3.


Kaáriné Cziprok Andrea


Göttli Nóra


13


a


Magyar nyelv OKTV


 


 


10.


Devecsai Andrea


Végh Viktória


13


a


Magyar nyelv OKTV


 


 


25.


Devecsai Andrea


Czeglédi Gábor


9


b


Implom József
Helyesírási Verseny


7.


 


 


Balogné Szakács Adrienn


Losánszki Katalin


12


a


Implom József
Helyesírási Verseny


8.


 


 


Szászné Juszkó Nikolett


Angol


Tanuló neve


Osztály


Verseny neve


Megyei


Országos elődöntő


Országos döntő


Felkészítő tanár


Felső tagozat


Csepei Krisztina


5


c


Play and Win!
Ötfordulós országos angol levelező verseny


 


 


14.


Turainé Simonics Cecilía


Komin Virginia


5


c


Mészáros Emma Miléna


5


c


Bacsa Alexandra


5


c


Play and Win!
Ötfordulós országos angol levelező verseny


 


 


36.


Turainé Simonics Cecilía


Ferencz Attila


5


c


Kovács Hanna Zorka


5


c


Budai Dániel


8


a


On-Lion Országos Angol
Nyelvi Verseny


 


 


13.


Jungné Font Judit


Zentai Lionel


8


b


On-Lion Országos Angol
Nyelvi Verseny


 


 


14.


Jungné Font Judit


Papp Orsolya


8


b


On-Lion Országos Angol
Nyelvi Verseny


 


 


18.


Jungné Font Judit


Zentai Lionel


8


b


Litteratum Országos
Angol Nyelvi Verseny


 


 


21.


Jungné Font Judit


Budai Dániel


8


a


Litteratum Országos
Angol Nyelvi Verseny


 


 


28.


Jungné Font Judit


Pálfi Hanna


7


c


Országos Levelező
Angol Csapatverseny


 


 


27.


Tost Zsófia


Tomor Máté


Kiss Martin


Német


VERSENYEREDMÉNYEK


Tanuló neve


Osztály


Verseny neve


Megyei


Országos elődöntő


Országos döntő


Felkészítő tanár


Bodrogi Enikő


5


a


Spiel und Gewin!
Ötfordulós országos német levelező verseny


 


 


57.


Kreiszné Vörös Bernadett


Albert Orsolya


5


a


Szipka Luca


5


a


Rozsnyai Márk


5


a


Spiel und Gewin!
Ötfordulós országos német levelező verseny


 


 


71.


Kreiszné Vörös Bernadett


Balasska Ármin


5


a


Matematika


Tanuló neve


Osztály


Verseny neve


Megyei


Országos elődöntő


Országos döntő


Felkészítő tanár


Alsó tagozat


Sípos
Balázs


2


b


Zrínyi Ilona Matematika verseny


13.


 


 


Kisné
Temesvári Tünde


Hadházy
Lilla Orsolya


2


d


Zrínyi Ilona Matematika verseny


47.


 


 


Bíró
Szilvia


Kosár-Nagy
Márk


2


e


Zrínyi Ilona Matematika verseny


40.


 


 


Dálnokiné
Lakatos Ildikó


Kosár-Nagy
Márk


2


e


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


4.


 


64.


Dálnokiné
Lakatos Ildikó


Markovits
Máté


2


b


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


7.


 


 


Kisné
Temesvári Tünde


Kátai Márk


2


b


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


23.


 


 


Kisné
Temesvári Tünde


Lakinger
Zsombor


2


b


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


33.


 


 


Kisné
Temesvári Tünde


Gyénesi Gergely


3


c


Bolyai matematika


12.


 


 


Villási István


Kovács András


Kovács Anna


Katona Máté


Hajtó Marcell


3


a


Bolyai matematika


22.


 


 


Dálnokiné L. Ildikó


Kovács Dávid


Salgó Benedek


Pop Luca


Kelemen Marcell


3


c


Bolyai matematika


24.


 


 


Villási István


Káldi Attila


Kosztel Péter


Vaskó Álmos


Ladányi Ákos


3


 


Bolyai matematika


42.


 


 


Sartoris
Adrienn


Nagy Bendedúz


Rimóczi Ádám


Tábori Panni


Hasznos Manó Márton


3


 


Bolyai matematika


51.


 


 


 


Lehoczky Tamara


Lenky Eszter


Virág Dávid


Bakai Boglárka


3


 


Bolyai matematika


76.


 


 


 


Balaska Barnabás


Krajnyák Kende


Tóth-Vilimi Levente


Lenky Eszter


3


b


Kockakobak


 


 


5.


Nagy Enikő


Tábori Piroska Fanni


3


d


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


44.


 


 


Sartoris Adrienn


Kovács Dávid


3


a


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


61.


 


 


Dálnokiné Lakatos Ildikó


Lenky Eszter Dimitra


3


b


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


72.


 


 


Nagy Enikő


Tóth-Vilimi Levente


3


c


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


77.


 


 


Villási István


Gyéresi Gergely


3


c


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


87.


 


 


Villási István


Kelemen Marcell Mátyás


3


c


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


123.


 


 


Villási István


Káldi
Attila


3


c


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


24.


 


 


Villási
István


Kovács
András Béla


3


c


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


27.


 


 


Villási
István


Tábori
Piroska Panni


3


d


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


37.


 


 


Sartoris
Adrienn


Lehoczky
Tamara


3


b


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


50.


 


 


Nagy Enikő


Ender Rozina


4


4.d


Bolyai matematika


8.


 


 


Farkas A./Göttli Orosz Ágnes


Pásztor Rajmund


4


4.d


Rihó Botond


4


4.a


Tomor Hanna


4


4.c


Balogh Péter


4


4.c


Bolyai matematika


16.


 


 


Farkas A./Göttli Orosz Ágnes


Boczkó Hajnalka


4


4.b


Horváth Gy./ Farkas A.


Néder Brúnó


4


4.a


Farkas Andrea


Varjas Vencel


4


4.a


Farkas Andrea


Bernáth Máté


4


4.c


Bolyai matematika


16.


 


 


Göttliné Orosz Ágnes


Fernengel Réka


4


4.d


Kovács Ferenc


4


4.d


Nagy Panna


4


4.c


Mukovits Bálint


4


 


Bolyai matematika


55.


 


 


Horváth Györgyi


Dósa Péter


4


Göttliné Orosz Ágnes


Pátkay Réka


4


Teperics Tamara


4


Géczy Gergely


4


 


Bolyai matematika


93.


 


 


Horváth Györgyi


Kacsoh Péter


4


Rigó Martin


4


Godányi Nikolett


4


Bernáth Máté


4


c


Kockakobak


 


 


7.


Göttliné Orosz Ágnes


 Varjasi Vencel


4


a


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


104.


 


 


Farkas Andrea


 Rihó Botond


4


a


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


106.


 


 


Farkas Andrea


 Tomor Hanna


4


c


Zrínyi Ilona
Matematika verseny


119.


 


 


Göttliné Orosz Ágnes


Rihó Botond


4


a


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


10.


 


 


Farkas Andrea


Fernengel Réka


4


d


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


10.


 


 


Göttliné Orosz Ágnes


Bernáth Máté


4


c


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


10.


 


 


Göttliné Orosz Ágnes


Felső tagozat


Hervay Bence


6


d


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


8.


 


46.


Vértes Judit


Hervay Bence


6


d


TIT Kalmár László Matematika
Verseny


 


 


19.


Vértes Judit/ Lacka Ágnes


Hervay Bence


6


d


Varga Tamás Matematikaverseny


5.


 


21.


Vértes Judit/ Lacka Ágnes


Gáspár Gergő


6


c


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


68.


 


 


Stefán Erzsébet


Német Vivien Anna


6


c


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


91.


 


 


Stefán Erzsébet


Mészáros Máté


6


c


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


240.


 


 


Stefán Erzsébet


Zámbó Lili


6


c


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


325.


 


 


Stefán Erzsébet


Középiskola


Hoffmann
Bence


9


b


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


13.


 


86.


Gunter
Szilvia


Czeglédi Gábor


9


b


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


21.


 


 


Gunter
Szilvia


Németh Attila


9


b


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


36.


 


 


Gunter
Szilvia


Kiss
Lőrinc Simeon


13


b


Nemzetközi Kenguru
Matematikaverseny 


7.


 


18.


Gunter
Szilvia


Hoffmann
Bence


9


b


Pest Megyei Matematika Verseny


5.


 


 


Gunter
Szilvia


Czeglédi Gábor


9


b


Bólyai
Csapatverseny


 


 


1.


Gunter
Szilvia


Hoffmann
Bence


9


b


Németh Attila


9


b


Majoros Balázs


9


b


Informatika


Tanuló neve


Osztály


Verseny neve


Megyei


Országos elődöntő


Országos döntő


Felkészítő tanár


Felső tagozat


Mészáros
Krisztina


8


a


Nemzetközi informatikai és
számítógép-készség verseny


 


 


33.


Stefán
Erzsébet


Markó  Szieló Mária


8


a


Nemzetközi informatikai és
számítógép-készség verseny


 


 


43.


Stefán
Erzsébet


Rédai
Vanessza Vivien


6


a


Nemzetközi informatikai és
számítógép-készség verseny


 


 


44.


Stefán
Erzsébet


Kassai  Soma Ábel


8


b


Nemzetközi informatikai és
számítógép-készség verseny


 


 


47.


Stefán
Erzsébet


Simkó Máté


8


a


Nemzetközi informatikai és
számítógép-készség verseny


 


 


47.


Stefán
Erzsébet


Középiskola


Fenyvesi Beáta


9


ny/a


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


9.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Berente László Vajk


9


ny/b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


23.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Lissák Laura


9


ny/a


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


26.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Kovács Nikolett


9


b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


30.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Fekete Réka


9


b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


37.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Gönczi Dániel


10


b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


37.


Stefán Erzsébet


Kovács Nikolett Katalin


9


b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


37.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Bagi Zsolt Dániel


9


ny/a


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


41.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Albrecht Martin


9


b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség  v.


 


 


44.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Fehér Zsombor Péter


9


ny/a


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


44.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Győri Kata


9


ny/a


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


44.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Hanoder Loretta


9


ny/b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


44.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Szegedi Áron


9


b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


44.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Boda Zsófia


9


ny/a


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


47.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Dulganov Alexander


9


ny/a


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


47.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Kerékgyártó Kata Anna


9


ny/a


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


47.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Németh Attila Nemere


9


b


Nemzetközi
informatikai és számítógép-készség verseny


 


 


47.


Sárköziné Jávorcsik Mária


Természettudomány


Tanuló neve


Osztály


 


Verseny neve


Megyei


Országos elődöntő


Országos döntő


Felkészítő tanár


Alsó tagozat


Hajtó Marcell


3


a


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


4.


 


11.


Bolyosné Kelemen Zsuzsanna


Lenky Eszter


3


b


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


5.


 


12.


Nagy Enikő


Lehoczky Tamara


3


b


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


 


 


29.


Nagy Enikő


Kelemen Marcell


3


c


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


 


 


35.


Kápolnai-Puskás Rita


Rihó Botond


4


a


LÜK


 


 


10.


Farkas Andrea


Fernangel Réka


4


d


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


 


 


8.


Horváth Judit


Bernáth Máté


4


c


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


 


 


12.


Göttliné Orosz Ágnes


Pásztor Rajmund


4


d


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


 


 


21.


Horváth Judit


Rihó Botond


4


a


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


 


 


23.


Farkas Andrea


Lenky Eszter


3


b


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


12.


 


 


Nagy Enikő


Lehoczky Tamara


Virág Dávid


Hasznos Márton Manó


Hajtó Marcell


3


a


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


17.


 


 


Bolyosné Kelemen Zsuzsanna


Salgó Benedek


Petőfi Dorka


Ágota Sára


Vaskó Álmos


3


c


Bolyai Természettudományi
Csapatverseny


21.


 


 


Puskás Rita


Kosztel Péter


Gyéresi Gergely


Káldi Attila


Tóth-Vilimi Csenge


3


a


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


51.


 


 


Bolyosné Kelemen Zsuzsanna


Üveges Lujza


Pop Luca


Bősze Boglárka


Molnár Balázs


3


d


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


54.


 


 


Sartoris Adrienn


Tóth Csenge


Leiszt Letti


Vécsey Balázs


Horváth Ádám


3


a


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


56.


 


 


Bolyosné Kelemen Zsuzsanna


Pátkay Petra


Kovács Anna


Németh Barbara


Balog Péter


4


c


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


7.


 


 


Göttliné Orosz Ágnes


Bernáth Máté


c


Fernengel Réka


d


Kovács Ferenc


d


Bolla Ágnes


4


a


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


15.


 


 


Farkas Andrea


Néder Brúnó


Rihó Botond


Varjasi Vencel


Jakab Enikő


4


d


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


21.


 


 


Göttliné Orosz Ágnes


Kanyár Szonja


Pátkay Réka


Teperics Tamara


Breznay Botond


4


c


Bolyai
Természettudományi Csapatverseny


26.


 


 


Göttliné Orosz Ágnes


Hujber-Nagy Alexander Milán


Nagy Panna


Tomor Hanna


Felső tagozat


Csepei Krisztina


5


c


Herman Ottó Országos Verseny


 


 


7.


Mucska
Ildikó


Zámbó Lili


6


c


Herman Ottó Országos Verseny


 


 


8.


Mucska
Ildikó


Paczolay-Nagy Lili Anna


6


d


Herman Ottó Országos Verseny


 


 


8.


Mucska
Ildikó


Csepei Krisztina


5


c


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


 


 


16.


Mucska Ildikó/ Hódi Beáta


Fata Norbert


8


b


Kiskobak Országos Világismereti Verseny


 


 


24.