Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

5/A     Endrei Mónika – Kreiszné Vörös Bernadett

Albert Orsolya, Balaska Ármin Péter, Bánás Levente Péter, Bodrogi Enikő, Boldizsár Eszter, Bolyos Zsuzsanna Réka, Csalai-Kégl Patrícia Mária, Csányi Réka, Falusy Máté Zoltán, Fónai Karolina Fanni, Gál Gyöngyvér, Géczy Ádám, Heffner Gergő, Hordós Dániel Zsolt, Horváth Balázs Vid, Huppauer András Péter, Kovács Viktória Alexandra, Krupánszki Erik Sándor, Molnár Maja, Nóbik Mátyás Péter, Rozsnyai Márk Gábor, Szipka Luca Zsófia, Uszkai Eliza Erzsébet, Veszprémi Maya Boglárka

5/B     Hajdú Attila – Laczka Gyuláné

Antal Máté, Bernáth Fanni, Dósay Marcell, Fülöp Sólyom Zoltán, Gódor Boglárka, Grósz Milán, Handl Liliána, Illés Krisztina Erika, Joó Ádám, Juhász Renáta, Kádár Zsombor, Lenky Péter Kosztasz, Maráczi Júlia, Mészáros Dániel Károly, Paskay Ernő Levente, Polgár Csongor, Rimóczi Zsanett, Salgó Mátyás Bendegúz, Seres Fanni Barbara, Székelyi Kata, Sziklai Márk, Sziklai Máté Marcell, Tóth Bence, Veres Attila József, Veres Dániel

5/C     Turainé Simonics Cecília – Szabari-Koza Tímea

Bacsa Alexandra, Baranyai Alex, Csepei Krisztina, Dános Bálint Kenéz, Dávid Kíra Kamilla, Deskoski Aleksandar, Elek Barnabás, Farkas Fanni, Fehér Balázs, Ferencz Attila, Fónai Levente Richárd, Gregor Márton, Hermanovszki Fanni Lilien, Károlyi Fanni, Kiss Cintia Szimonetta, Komin Virginia Loren, Kovács Hanna Zorka, Mészáros Emma Miléna, Páhy Dorina Zóra, Pesti Laura, Petőcz Hanna, Prim Balázs, Rádó Fruzsina Vanda, Szesztay Ágoston, Tábori Márton, Tóth Boldizsár

5/D     Kardos Csilla – Medve Katalin

Bükky Bettina, Csalai-Kégl Sarolta Róza, Csépe-Kiss Attila, Dajka Dávid László, Dubecz Sándor István, Egervári Alexa, Góman Liliána, Herczku Dominik, Horváth Lilla, Juhász Dorottya, Kiss Levente, Köble Domonkos Viktor, Melis Ivett, Molnár Júlia, Németh Benedek, Rainer Tamás Róbert, Rontó Viktória Bianka, Sáry Dorka Maja, Sugár Bence Benedek, Szecsődi Bálint Zoltán, Szende Anna, Szende Petra, Szigeti Lili, Végvári Marcell


6/A     Pammer Stella – Stefán Erzsébet

Balogh Benedek István, Bíró Edina Noémi, Breznay Csaba, Budai Beatrix, Daróczi Bettina, Demeter Miklós, Dósa Anna Veronika, Füstös Attila, Hacknauer Krisztián, Kácsor Karina, Kanti Evelin, Kiss Brigitta, Lehota Nikolett, Mohácsi Martin, Pásztor Milán Áron, Pénzes Bíbor Anita, Pintér Zsófia, Rakicsány Kevin, Rédai Vanessza Vivien, Samu Dániel László, Somkert Máté Dominik, Tóbiás Nina Sarlott, Üveges Borbála Janka, Vámos Máté

6/B     Pápai Andrea – Bánhegyi Judit

Agócs Gábor, Benedek Dóra Georgina, Beke Katalin, Bese Emese, Bukó Noémi, Cselényi Dániel, Dukát Nándor, Finta Balázs András, Görbe Dániel, Hajtó Kristóf András, Kiss Dániel László, Kogyila Márk, Kontra Lelle Lívia, Konyecski Bence Zoltán, Labancz Noémi Lilla, Lissák Ádám, Mathauser Ádám Máté, Menráth Csenge Bori, Nagy Krisztián, Németh Dorottya, Palotás Márton, Pető Margaréta, Sipos Miklós, Sipos Zsófia Blanka, Takács Balázs, Zsigmond Ella

6/C     Vukovári Panna – Kissné Varga Anikó

Bukszár Richárd Zsolt, Egry-Szabó Réka, Egyed Norbert, Fata Zsófia, Friedrich Tamara Klára, Gáspár Balázs Gergely, Gula Boldizsár, Haraszti Fanni, Hartauer Fanni, Karcag Ruben Domonkos, Károlyi Márk, Kőris Lili Borka, Lakatos Petra Anna, Lovas Norbert, Mácsár Benedek, Mészáros Máté, Mészáros Tamás Gábor, Nagy Bettina, Nagy Noémi Nikolett, Nagy Nóra, Német Vivien Anna, Németh Benedek Medárd, Piller Levente Ferenc, Röss Kevin, Sík Zsombor Benedek, Spiriev Artemon Bendegúz, Zámbó Lili

6/D     Kruppa Rita – Gyarmatiné Hegedűs Zsuzsanna

Ambrus Vivien, Balogh László, Boczkó Boglárka, Cene Balázs Imre, Cser Liza, Csik Barnabás, Demeter Dalma, Dohány Lili Zsófia, Fazekas Patrik, Felber Dominik, Fritz Noémi, Galántai Bálint, Hervay Bence, Illés Boglárka Rózsa, Jekli Csenge, Kiss Beatrix, Kollmann Eszter, Kováts Bence Attila, Krupánszki Richárd Zsolt, Majoros Zsombor, Michieletti Marco, Nagy Máté Dániel, Paczolay-Nagy Lili Anna, Rákász Kristóf Botond, Szabó Dóra Ildikó, Szijjas Ádám Márk, Toma Barbara, Virág Gergő, Youssfi Amira


7/A     Német Nóra – Lazáry Judith Orsolya

Bernáth Marcell Attila, Boldizsár Benedek, Budai Anna Kincső, Csillag Ádám, de Rivó Dominik, Garai Nikolett, Glofák Eszter Petra, Hajtó Balázs Péter, Helle Patrik Sándor, Hermann Fanni Dominika, Horváth Péter András, Járfás Evelin Anna, Karácsonyi Kinga Mária, Kemény Zsófia, Kisgazda Réka, Kovács Sarolta Sára, Mészáros Roland Ferenc, Nagy Ákos Dániel, Német Tímea Kata, Németh Péter, Sorbán Bence Márk, Szabó Gergely, Szíjjas Krisztina Sarolta, Szmuda Tamás, Szolnoki Máté, Vincze Noémi, Werner Vivien

7/B     Hajdú Márta

Bolla Tamás Márk, Czere Blanka Anna, Fejér Soma, Gaál Csaba Krisztián, Hegedűs Lilla, Horváth Dániel, Janicsek Bettina, Kacsóh Nikol, Karácsonyi Roxána Andrea, Kovács Anna Luca, Kövér Dóra, Marczika Lujza, Melis Nikolasz, Mészáros Júlia Rozália, Molnár Ágnes, Németh Dániel Krisztián, Nóbik Dániel, Régi Boglárka Beáta, Sándor Szófia, Sipák Fanni Vanessza, Szabó Annamária, Szentgyörgyi István Dániel, Szöllősi Attila Martin, Társi Melinda, Tóth Zsombor Ádám, Turcsányi Flóra, Vizi Péter Gábor, Zolnai-Varga Borbála Sára

7/C     Farkas Mihályné – Vogl Bertalan

Albert Anna Amarillisz, Almási Viktória, Buzássy Honóra Patrícia, Canta Ayse Emese, Csáki Gergő, Darvas Dóra, Egervári Glenda Dóra, Falusy Dániel Tibor, Flier-Murzsa Robin, Fuchs Dániel, Godányi Dominik, Harasztosi Bence Csaba, Horváth Balázs, Kiss Martin György, Kovács Ádám, Köves Petra Eszter, Mucsi Balázs, Nagy Kitti Barbara, Nánási Dorottya Ilona, Pálfi Hanna, Saja Attila Sándor, Salvagno Noemi, Somogyi Evelin Korinna, Szeberényi Réka Barbara, Szijjas Richárd András, Szőllősi Jusztina, Tomor Máté, Urso Raffaello Niccolo, Varga Mátyás János


8/A     Pintér Annamária – Antal-Csapó Anita

Balogh Áron, Beliczai Bóra Marina, Budai Dániel, Cser Balázs, Deák-Bárdos Richárd, Demir Ádám Deniz, Döbrőssy Viktória, Fülöp Száva Hanna, Gönczi Levente, Hamza Bence Balázs, Hanczik Péter, Kálnai Baldvin, Kánya Ruben János, Kiss Zoltán, Lehota Márk Krisztián, Majoros Eszter, Markó Szieló Mária, Menráth Marcell, Mészáros Krisztina, Molnár Gabriella Klaudia, Nádai Norbert, Nováki Benedek, Nyiri Levente, Ősapay László Áron, Prim Laura Anna, Simkó Máté, Varga Bence

8/B     Pintér Anita – Szíjjné Dobrovitzky Judit

Árvai Dorottya Réka, Benes László, Csáki Bettina, Demény Anita, Fata Norbert, Felber Sándor, Führinger Levente, Hajduk Árpád Dorián, Halmi Petra, Harth Richárd, Havasi Zsombor, Hegedűs Dorottya, Jekli Petra, Kádár Máté, Kassai Soma Ábel, Németh Kitti, Papp Orsolya, Patkó Péter Attila, Salgó Kincső Réka, Szabó Zalán, Szalkai Zsolt László, Szolnoki Péter, Ungvári Fanni, Ürögi Zille, Vagyoczky Tibor Zoltán, Youssfi Mounir, Zentai Lionel Richárd, Zsemberi Júlia Vilma

.

h k s c p s v
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 


Green box


Duna Szimfonikus zenekar

2015. márc. 15.

Diákolimpia BMÁKI

Farsang átvezető tagozat 2015.  

Együtt szaval a Nemzet 2015.