Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

1/A


Boros Boglárka, Fekete Ákos, Hajdú Noémi, Hegedűs Bálint, Kanti Péter, Kanti Zsófia, Kocsis Thár Laura, Kovács Anna, Lantos Nagy Dávid, Mohos Zorka, Nagy Szabolcs, Nagy Vivien, Németh Orsolya, Oszlár Zsolt, Perlaki Eszter, Rudas Zsombor, Sáry Sebestyén, Soltész Lara, Szántó Márk, Szeles Benedek, Tóth Benedek,  V. Lavrencsik Flóra, Vámos Aletta, Varjasi Karolina, Végh Fruzsina, Wlack Dominik

1/B


Campagnoni Martin, Deák Virág, Görbe Gergő, Halmai Zétény, Hamar Gergő, Horváth Péter, Kanyár Szavina, Krupánszki Kitti, László Réka, Major Tamás, Makkos Koppány, Mihályi Dalma, Mohácsi Milán,
Nagy Barnabás, Lengyel Máté, Palásti Míra, Révész Márton, Rozsnyai Zsófia, Simonyi Ambrus, Szabó Dániel, Szeder Zalán, Szeip Zalán, Tajti Hella, Turai András, Valkai Lina, Vida Benedek

1/C


Bence Barna, Bognár Dalma, Böröcz István, Budai Hanga, Burkódi Hanna, Csákvári István, Fábián Emma, Giambri Letizia, Haholka Martin, Hajtó Gergő, Hilóczki Liza, Kenéz Ferenc, Lovas Márk,
Néder Samu, Rózsa Emilia, Salaczki Marcell, Susztek Kerka, Szeibert Tímea, Tömösvári Tamara,
Vajda Csenge, Valkai Mara, Vas Bálint

1/D


Ágota Kata, Badari Mercédesz, Bencsik Boróka, Bodnár  András, Cseledi Noémi, Csepregi Noémi,
Devecsai Fanni, Gauland Anna, Hajdú Fanni, Horváth Dorián, Horváth Noel, Kormány Alexander,
Kovács Botond, Kovács Jázmin, Kővári Domonkos, Legindi Gergő, Merkovics Diána, Németh Bálint, Pátkay Lara, Pesti Flóra, Posta Orsolya, Raschka Alexa, Saska Lili, Seres Nóra, Steiner Csilla, Tóth Boglárka

2/A     Pátkay Lászlóné – Pátkay László


Bujdosó Napsugár Csenge, Csegőldi Nimród, Danka Boglárka Anikó, Debreczeni Virág Lilla, Düh-Puskás Kitti, Ecseki Zsófia, Fernengel Ákos, Garai Gergő, Gyárfás Szófia, Hadházy Lola Romina, Halmi Milán, Herceg Míra, Horváth Levente, Jován Vilmos, Juhász Katalin Kitti, Kelemen Domonkos, Kelemen Jázmin Luca, Mikó Nikoletta Flóra, Pethő Luca Jázmin, Popovics Míra, Rományik Réka Regina, Salgó Szonja Míra, Sík Barnabás Richárd, Simon Attila Botond, Szmuda Kristóf, Szóka Tamás, Tóbiás Tamás Noel, Turcsányi Luca, Zentai Lola Kámea

2/B    Kisgyörgyné Dobos Imola  – Budai Éva


Ács Dorottya Lilla, Bakos Veronika Tímea, Balog Emese, Csirinyi Zina Zoé, Csobán Kata, Deskoski Ivan, Herczeg Zalán, Horváth KrisztiánMilán  Juhász Bence Ferenc, Kácsor Fanni, Kálnai Bendegúz, Kosztel Zsuzsanna Liza, Kovács Mátyás László, Laczkó Milla, Lestál Alexandra, Pálfi Marcell, Sefranik Nikoletta, Simon Zsanett, Szabó Gergely, Tóth Zsombor Bence, Tóth-Vilimi Botond, Vadkerti Bálint László, Vajda Levente Álmos, Végh Vilmos, Vida Olivér, Zsembery Boldizsár Péter

2/C    Czinszky Márta – Szép Zita


Baráth Lili, Boczkó Kinga Lilla, Csiszér Árpád Táltos, Erőss Vajk, Giambri Lucia, Göndör Ádám, Horváth Hanga Orsolya, Ikrényi Kloé, Jakab Dávid, Kiss Bendegúz András, Kiss Emma Róza, Kontra Koppány Kelemen, Köbli Petra Lilla, Körmöczy Szonja, Modroczky Mira Mercédesz, Nagy Dániel, Németh Titanilla Gabriella, Pócsi Panna, Sallai Noémi Katalin, Soós Panka, Szabó Adrián, Szász Ákos, Szász Máté, Szász Tamás, Szujó Bence, Takács Keve Csanád, Török Vilmos, Varga Vanessza,

2/D    Mátyás Gabriella – Kocsis Rita


Balog Levente Balázs, Balog Zsófia Anna, Békési Brigitta, Bodóczky Luca, Ceglédi Fanni Katalin, Csik Bertalan Lajos, Dávid Lilla, Fazekas Dominik, Göndör Vivien, Horváth Fanni, Hricz Lilla, Istók Izabella, Konyári Dóra, Kovács Fanni Katalin, Kövér Laura, Medveczky Zalán, Molnár Zita, Pécsek Liza, Petik Eliza, Sugár Marcell Botond, Svékus Emma Laura, Tánczos Noémi, Tímár Ivett Anasztázia, Tóth Júlia, Vaczkó Szelina Rebeka, Vaskó Emese

2/E     Zaláné Ráth Andrea – Tőzsér Irén


Aranyos Napsugár Szonja, Buzády Barna Imre, Dömötör Dominik, Gast Dorottya, Gyüre Noémi, Hernádi Hanna Lili, Horváth Patrik, Káplár Natasa, Makkai Botond, Marján Balázs, Morvai Dorka Lilla, Mottel Bence, Mukli Olívia Johanna, Nagy Luca, Ördög Viktória Zsanett, Pál Barnabás, Plézer Imola, Reichenbach Nóra Mária, Sárközy Blanka, Scheibel Lorena Fanni, Simonyai Csenge Virág, Szatmári Miklós István, Szesztay András Imre, Tokai Dávid, Újvári Vivien, Ványi Kata, Varga-Pergel Krisztián, Zemen Eliza, Zsinka Péter Boldizsár

3/A     Kollár Monika


Androvics Domonkos Joel, Angeli Balázs László, Baranya Fanni Vivien, Boros Bíborka, Csillag Nóra, Csuka Emese, Danyi Olivér, Deák Bence Tamás, Gidófalvy Zsófia, Grósz Panna Bíborka, Harmati Lilla Ilona, Hiczpán Lea Dominika, Kanti Zsolt, Kazinczky Fanni Viktória, Koszta Botond Szabolcs, Kovács Lilla, Lakos-Tóth Vince, Mohácsi Borbála, Németh Zsófia, Posta Vince Mihály, Révay Miksa, Rózsa Bianka Napsugár, Samu Vivien Leila, Sulyok Gergely, Szabó Orsolya, Szalma Noémi, Sztankovics Márk

3/B     Kisné Temesvári Tünde –Laboda Erika


Angeli Máté József, Aranyvölgyi Virág, Áts Barnabás, Görbe Márk, Görbe Nikolett, Hervay Dóra, Hilóczki Panna, Juhász Laura, Kanti Mátyás, Kátai Márk, Lakinger Zsombor, Lőrincz Virág, Magyar Kende Zoltán, Markovits Máté, Molnár Fanni Erzsébet, Pentz Marcell, Posta Vince, Princzinger Dávid, Rihó Csenge, Simon Enikő, Sipos Balázs, Szeder Janka, Szegvári Tamás, Szőllősi Eszter, Vincze Keve, Wanderer Balázs

3/C     Elekné Morvai Bernadett


Alberti Martin Gábor, Balogh Dominika Tímea, Besze Kende Botond, Csepei Regina, Dani Norbert, Döbrőssy Bálint, Farkas Kornél, Gatter Katalin Noémi, Halász József Márk, Ikrényi Noel, Lányi Benedek, László Viktória, Lőrincz Levente, Markó Lálita, Menyhárt Száva, Nagy Roland, Pentz Enikő, Réda Péter Zsolt, Tenczel Dávid Csaba, Tóth Réka, Varga-Pernecz Mirkó László , Vas Balázs

3/D     Bíró Szilvia – Koppány-Fodor Dóra


Bese Hunor Vilmos, Bodnár Eszter Anikó, Debreczeni Zsófia Léna, Hadházy Lilla Orsolya, Hordós Levente Milán, Kanyár Szófia Villő, Lakatos Olivér Botond, László Edina, Mercs Gréta, Merkovics Dániel, Mihalek Jázmin, Molnár Dániel, Németh Natali Hanna, Neuhauser Emil Béla, Pécskövi Sára Borbála, Princzinger Viktor, Szabó Márton, Számfira Luca Laura, Takács Friderika Mária, Veisz Buda, Veisz Emese, Weisz Lili Anna, Welsz Fanni Jázmin, Wölbling Szilveszter

3/E     Dálnokiné Lakatos Ildikó


Agócs Alexandra, Antal Ábel, Borda Valéria Gréta, Czene Botond, Csányi Zsolt, Fetter Nelli, Gáspáry-Nagy Dóra, Juhász Dorka, Kanti András, Kosár-Nagy Márk, Kovács Ádám András, Madar Balázs, Molnár Tamás, Mondok Krisztián Tibor, Pallai Ferenc Péter, Rácz Milán Csaba, Rédai Nikolett Éva, Rudas Barnabás Attila, Szabados Hanna Klára, Székely Vilmos Bence, Szkoklik Milán János, Szőke Hanna, Tajti Lotta Zita, Vida Zsombor János, végh Domonkos, Wlach Zalán Hunor


4/A     Bolyosné Kelemen Zsuzsanna


Ágota Sára, Barna Kata, Bősze Boglárka, Ducsai Bende, Erőss Mirtill, Fehér Brigitta Virág, Gavallér Máté, Gyimesi Zóra, Hajtó Marcell Tamás, Hatvany Léna, Hatos Dzsenifer, Horváth Ádám Ferenc, Kovács Anna, Kovács Dávid, Kovács Georgina, Németh Barbara, Pátkay Petra, Petőfi Dorka, Pop Luca Gabriel,  Salgó Benedek Ágoston, Sári Szilárd István, Szabó Fruzsina, Szigeti Máté, Szőllősi Kitti, Tóth-Vilimi Csenge, Üveges Lujza Berta ,Vass Virág

4/B     Nagy Enikő – Németh Henrietta


Bodo Mária, Bohács Péter Zoltán, Borbás Bence, Csik Bodza Katalin, Csillag Gábor, Dobos Martin Zsolt, Elek Csaba, Forró Lili Hajnalka, Gula Sára Petra, Gyöngyösi Alexa, Hasznos Márton Manó, László Jázmin Virág, Lehoczky Tamara, Lenky Eszter Dimitra, Maráczi Enikő, Ordog Dominik Dávid, Páhy Barnabás, Piller Nelli Csilla, Preisler András, Rusznyák Vivien, Süle Zoltán Gábor, Társi Norbert, Vámos Ádám, Veres Tamás, Virág Dávid, Youssfi Naseem

4/C     Villási István – Kápolnai-Puskás Rita


Bakai Boglárka, Balaska Barnabás, Bánás Boglárka Zsuzsanna, Csalai-Kégl Jázmin Alexandra, Delezsán Dávid, Dubecz Levente Balázs, Görbe Kitti, Gyéresi Gergely, Káldi Attila, Katona Máté, Kelemen Marcell Mátyás, Kosztel Péter, Kovács András Béla, Kovács Anna Tatjána, Krajnyák Kende Attila, Márton Bernadett, Mihályi Bálint, Náksi Noel Olivér, Paczolay-Nagy Mátyás Péter, Pálfy-Zalabai Zóra, Pénzes Bence, Sándor Fanni, Tóth Lara Csenge, Tóth-Vilimi Levente, Vaskó Álmos

4/D     Sartoris Adrienn – Braczkó Nikolett


Badari Szebasztián Krisztián, Balázs Panna, Bankó Gergely, Czinczás Milán, Dancsecs Richárd Bence, Daróczi Boglárka, Deák Krisztián, Gáll Dharma, Harasztosi Petra Nikoletta, Hóbor Noel, Ilosvai Adél Katalin, Jován Zoltán, Juhász Liliána, Káldi András, Ladányi Ákos, Leiszt Letti Anna, Makkos Kincső, Molnár Balázs, Nagy Bendegúz, Orbán Gergő, Papp Olivér, Pratz Márk Etele, Rimóczi Ádám, Tábori Piroska Panni, Tóth Csenge, Vágó László Tamás, Vécsey Balázs, Végvári Eszter

.

h k s c p s v
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 


Green box


Duna Szimfonikus zenekar

2015. márc. 15.

Diákolimpia BMÁKI

Farsang átvezető tagozat 2015.  

Együtt szaval a Nemzet 2015.