Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

9/NyA     Kaáriné Cziprok Andrea – Devecsai Andrea

Bagi Zsolt Dániel, Balla Máté, Barta Éva, Boda Zsófia, Czere Bálint, Csepei Andrea, Dulganov Alexander, Fehér Zsombor Péter, Fenyvesi Beáta, Gyapjas Péter, Gyöngyössy Ramá Jázmin, Győri Kata, Iváncsics Balázs István, Kazal Veronika, Kerékgyártó Kata Anna, Lepsik Richárd Péter, Lissák Laura, Martin Emma, Moldoványi Mercédesz, Nagy András Kornél, Oláh Petra, Ollero Marco, Réthelyi Nándor, Szántay Olivér, Szeberényi Noémi Petra, Telegdy Luca, Tóth Beatrix, Tóth Dorina Magdolna, Tóth Dzsenifer Mercédesz, Ujfalusi Gábor, Váradi Marcell, Végh Zsófia, Walde Márk, Weiler Péter

9/NyB     Netye Zoltán – Vereczkei Noémi

Andrész Petra, Beliczai Bence Gergő, Benei Edit Csilla, Berente László Vajk, Bóta Dorottya, Cseresznyés Zsombor Gyula, Csöngei Rudolf Pál, Donáth Botond, Fábián Dorina, Farkas Laura Fruzsina, Féli Tibor, Győri Botond Dániel, Hanoder Loretta, Helter Szabina Laura, Hingyi Vivien, Jenei Zalán, Kapás Sába Olympia, Koczka Palóma, Kotánczi Lili Alice, Kun Balázs, Mizser Márton, Molnár Nikolett Beáta, Nagy Laura, Nagy Sámuel Péter, Németh Nándor, Rehák Richárd, Sternák Szintia, Szallabek Tamás, Szász István Zoltán, Szijjártó Levente, Szikora Zoltán, Sztankovics Patrik, Varga Barnabás


9/A     Vértes Judit

Ágoston Mátyás, Angster Anna Sára, Argyelán Rebeka Dóra, Bács Márton Árpád, Balassa Tünde, Bódi Bálint, Budai Andrea, Deák-Bárdos Péter, Dér Tamás, Egresi Bianka, Farkas Júlia Borbála, Feltóti Cintia, Ferencz Karolina, Göttli Bálint, Irmovácky Zita Kitti, Kaári Réka, Kaári Zsófia, Kecskés Márton Zsombor, Kollár Dóra, Kovács Réka Szilvia, Lakatos Réka, Lechner Petra Mária, Lehoczki Csilla, Máriás Gergely Antal, Márton Tamás Kristóf, Olasz Réka, Pánczél Máté Soma, Pető Emese, Scridon-Siklódi Kinga, Sebők Lili, Somogyi Luca, Szecsődi Laura Csilla, Tóth Balázs, Tóth-Meisels Bence, Tölg Rita Imola

9/B     Vértes Judit

Albert Szabina Gabriella, Albrecht Martin, Bagi Donát, Bakos Attila, Baranyi Celina, Barna János, Barthos Lili, Békefi Viktória, Czeglédi Gábor, Császár Brájen, Dikter Bernadett, Ducsai Ábel Ákos, Fekete Réka, Hoffmann Bence, Horváth Emília Anna, Horváth Patrícia, Kaloun Nordine, Kovács Nikolett, Kovács Nikolett Katalin, Lantos Olivér, Majoros Balázs János, Nagy Adrián, Nagy Klaudia, Németh Attila Nemere, Nyírő Dávid, Porkoláb Dávid, Szabados Péter, Szegedi Áron, Székely Vivien, Tolnai Sára, Tóth Daniella Bettina


10/A     Szégner Katalin

Balogh Dorka, Békefi Gábor, Boros Levente Ákos, Bóta Gergely Attila, Csepei László, Fábián Adrián, Gergely Csilla, Gódor Bence, Kenesei Péter, Kun Adorján Kristóf, Laczó Norbert Levente, Lantos Dániel, Mészáros Kimberli, Mucsi Gergely, Mucsi Levente, Pesznyák Dávid, Poszmik Szonja Anna, Sinkó Eszter, Szűcs Anna Angelika, Takács Tamás, Tóth Balázs, Vaizer Laura, Varga Luca, Varga Márton, Vastag Ádám Sándor, Weigl Norbert

10/B     Kiss András

Balyi Jennifer, Budai Tibor, Csáki Bence, Dandé Barbara, Dömötör Balázs, Draskovich Mónika Mária, Friebert-Szabados Dominik Gyula, Gönczi Dániel, Hajdu Roxána, Jánoska Mercédesz, Kiss Máté, Kogyila Csaba Krisztián, Lászka Patrik, Madonia Ella, Mogyorós Bence, Mucsi Szilárd, Petrik Ádám, Sebők Ákos, Székely Zsófia, Szigeti Marcell, Tóth András, Travnik Gergely, Vadas Bendegúz, Vasszi Anna


12/A     Gunther Szilvia – Balázsné Insperger Katalin

Berente Dalida Borbála, Boda Kincső, Bukovec Nina, Csiszér Csilla Viola, Finy Cecília Blanka, Hajós Alexa, Horn Ramóna, Jombach Bianka, Kádár Réka, Kun Dorottya Nóra, Lepsik Norbert Péter, Losánszki Katalin, Máriás Fanni Anna, Markó Asztrik Béla, Nagy Kitti, Nyiri Dominika, Ráthonyi Lilla, Regőci Ádám, Rostás Nikoletta, Rucz Tímea, Szabó László, Szabó Levente Péter, Szecsődi Aliz, Szileszky Barbara, Tenczel Dániel Csaba, Tóth Richárd, Varga Máté, Vorosilov Alexandra

12/B     Sárköziné Jávorcsik Mária – Báderné Wilhelm Edit

Balázs Tünde Szilvia, Balla Mónika Katalin, Bársony Gábor Csaba, Bihari Albert Flórián, Clementis Ádám, Dobos Márk, Ferencz Barbara, Füri Dorottya Kinga, Gáspár Orsolya, Gecse Orsolya, Hamza Attila Richárd, Horváth Dorottya, Joó Zoltán, Kedves Henrietta Mercédesz, Kedves Tamás István, Koltai Áron, Kontra Balázs, Kovács Renáta, Lipp Viktória, Lőrincz Roland, Luna Joanna Michel, Mészöly Zalán Márk, Pula Klaudia Kitti, Ruzsa Nikolett, Sági Balázs László, Schmidt Szabolcs, Szilágyi Attila Benjámin, Szilágyi Bernadett, Tóth Boglárka Rebeka, Tüske Bence Márk, Varga Dániel, Zmák Bence, Zsoldos Péter Lehel


13/A     Szászné Juszkó Nikoletta – Hódi Beáta

Albert Richárd Tibor, Bertalan Dorottya, Burák Lili Boglárka, Csáki Edina Etelka, Darvas Luca, Demeter Ramona Blanka, Dévai Gábor, Gáspár Noémi, Göttli Nóra, Horváth Kristóf István, Kalló Regina, Káposztás Cintia, Kovács Barbara Bettina, Kulin Benjamin, Lakó Nóra Petra, Lehoczki Csaba Ferenc, Machács Máté Barna, Magó Zsófia Eszter, Majoros Mátyás, Martin Dóra, Mikó Bettina, Nacsa Dániel, Nagy Alexandra, Nyiri Blanka, Papp Szilveszter, Piskolti Hunor, Rábl Imre, Schweighoffer Balázs, Simon Bence, Tillinger Boldizsár, Uszkai Virág Zsófia, Végh Viktória, Wágner Réka Anett

13/B     Szomju László – Márczi Mihály

Balassa Bence, Baranya Renáta, Berekméri Botond, Bertalan Réka, Budavári Richárd György, Csabák Szilvia, Deák Krisztián, Fazekas Péter Antal, Fehérvári Eszter, Georgescu Adriana, Halász Attila Dávid, Halász Levente Bence, Juhász Bianka Gabriella, Kiss Lőrinc Simeon, Kniess Nicholas Alexander, Koller Barbara, Ligabue Giulia Flóra, Nagy Krisztina Dalma, Németh András Nimród, Ódor Jennifer Dorottya, Páczi Bernadett, Papp Dániel, Papp Zsolt Máté, Szabó Péter, Szász Bence, Szaszák Noémi, Szávai Fanni, Szőnyi Amanda, Tóth Keve Ernő, Ujvári Fruzsina Barbara, Varga Zsolt, Vincze Nikoletta, Vokány Dániel


.

h k s c p s v
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 


Green box


Duna Szimfonikus zenekar

2015. márc. 15.

Diákolimpia BMÁKI

Farsang átvezető tagozat 2015.  

Együtt szaval a Nemzet 2015.