Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola


Home

Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola Törökbálint, 2005. január 5.


Különös közzétételi lista


Tartalomjegyzék:


  1. A pedagógusok iskolai végzettsége és az általuk tanított tantárgyak a 2010/2011-es tanévben


  2. A nevelő-oktató munkát segítők száma, feladatköre, iskolai végzettsége és szakképzettsége


  3. Az országos mérés-értékelés eredményei, évenként feltüntetve


  4. Az intézmény lemorzsolódási, évismétlési mutatói


  5. Általános iskolákban a volt tanítványok nyolcadik, kilencedik évfolyamon elért eredményei


  6. A középiskolai érettségi vizsgák átlageredményei évenként feltüntetve


  7. A szakképzés pályakövetési eredményei


  8. Szakkörök igénybevételének lehetősége, a mindennapos testedzés lehetősége


  9. A hétvégi házi feladat szabályai, iskolai dolgozatok szabályai


  10. Az iskolai tanév helyi rendje


  11. Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban tanulók létszáma


  1. A pedagógusok iskolai végzettsége és az általuk tanított tantárg yak a 2010/2011-es tanévben


    Sorszám

    Szak

    Végzetség

    1

    tanító

    FŐISKOLA

    2

    tanár

    EGYETEM

    3

    biológia-kémia tanár

    EGYETEM

    4

    tanító

    FŐISKOLA

    5

    tanító

    EGYETEM

    6

    tanító

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    7

    tanár igazgatóhelyettes

    EGYETEM

    8

    tanár - fizika

    EGYETEM

    9

    tanár - matematika

    EGYETEM


    10

    tanár - magyar

    EGYETEM

    11

    tanító - fejlesztő pedagógus

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    12

    tanító

    FŐISKOLA

    13

    tanár

    EGYETEM

    14

    tanító

    FŐISKOLA

    15

    tanár - matematika

    EGYETEM

    16

    tanító - angol műveltségi terület

    FŐISKOLA

    17

    Tanító

    FŐISKOLA

    18

    Tanító

    FŐISKOLA

    19

    tanító, szabadidőztető

    FŐISKOLA

    20

    tanár - matematika, számítástechni

    EGYETEM

    21

    tanár - ének-zene

    FŐISKOLA

    22

    szabadidőszervező - tanár

    FŐISKOLA

    23

    tanár - történelem

    FŐISKOLA

    24

    tanár - technika

    EGYETEM

    25

    könyvtáros - tanár

    FŐISKOLA

    26

    tanár - biológia, környezettan

    EGYETEM

    27

    Tanító

    FŐISKOLA

    28

    Tanító

    FŐISKOLA

    29

    Tanár - angol

    EGYETEM

    30

    Tanár - japán

    EGYETEM

    31

    Tanár - angol igazgatóhelyettes

    EGYETEM

    32

    Tanár - informatika

    EGYETEM

    33

    Tanár - testnevelés igazgató

    EGYETEM SZAKVIZSGA

    34

    Tanító

    FŐISKOLA

    35

    Tanár - testnevelés

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    36

    Tanár - testnevelés

    EGYETEM

    37

    Tanító

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    38

    Tanár - angol

    FŐISKOLA

    39

    Tanár - angol

    EGYETEM

    40

    Napközis tanár

    FŐISKOLA

    41

    Tanító

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    42

    Rendszergazda

    FŐISKOLA

    43

    Tanár - rajz

    FŐISKOLA

    44

    Szakoktató

    FŐISKOLA

    45

    Tanár - magyar pedagógia

    EGYETEM

    46

    Tanító, tanár - német

    FŐISKOLA

    47

    Tanár - történelem, magyar

    EGYETEM

    48

    Tanár

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    49

    Tanár - német

    EGYETEM

    50

    Tanító

    FŐISKOLA


    51

    Tanító

    FŐISKOLA

    52

    Tanár angol

    FŐISKOLA

    53

    Tanító

    FŐISKOLA

    54

    Tanár - rajz, kvk, mozgókép

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    55

    Tanár - német, magyar

    EGYETEM

    56

    Tanár - angol

    EGYETEM

    57

    Tanár könyvtár

    EGYETEM

    58

    Tanár kémia

    EGYETEM

    59

    Tanár - kémia

    FŐISKOLA

    60

    Tanító - testnevelés

    FŐISKOLA

    61

    Tanár - tanító

    EGYETEM

    62

    Tanár - német magyar

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    63

    Tanár - testnevelés

    EGYETEM

    64

    Tanár - német, magyar

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    65

    Tanító - tánctanár

    EGYETEM

    66

    Tanító

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    67

    Tanár - matek technika

    FŐISKOLA

    68

    Tanár - testnevelő

    EGYETEM

    69

    Tanár - japán

    EGYETEM

    70

    Tanár - magyar, francia

    EGYETEM

    71

    Tanár - biológia, angol

    EGYETEM

    72

    Tanár - biológia, angol

    EGYETEM

    73

    Tanító

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    74

    Tanár - biológia, kémia informatika

    FŐISKOLA

    75

    Tanár - magyar, orosz

    FŐISKOLA, SZAKVIZSGA

    76

    Tanár - angol, szállodaismeret

    EGYETEM

    77

    Tanár - matematika, fizika

    EGYETEM

    78

    Szakoktató

    FŐISKOLA

    79

    Tanár - földrajz, biológia

    EGYETEM

    80

    Tanár - földrajt

    EGYETEM

    81

    Tanár angol -francia

    EGYETEM

    82

    Tanár - fizika, matematika

    EGYETEM

    83

    Tanár - angol

    EGYETEM

    84

    Tanító

    FŐISKOLA

    85

    Tanár informatika

    EGYETEM

    86

    Tanár - japán

    EGYETEM

    87

    Tanár -angol

    EGYETEM

    88

    Tanító

    FŐISKOLA

    89

    Tanár - angol, német

    EGYETE


  2. A nevelő-oktató munkát segítők száma, feladatköre, iskolai végzettsége és szakképzettsége

    1. pedagógiai asszisztens – FŐISKOLA – tanító


    2. Informatikus, rendszergazda – FŐISKOLA - tanító


    3. Az országos mérés-értékelés eredményei, évenként feltüntetve


      Az intézményre vonatkozó országos mérési eredmények itt tekinthetők meg.


    4. Az intézmény lemorzsolódási, évismétlési mutatói


      A 2010/11-es tanévben az általános iskolai tagozatról 13 tanuló, a középiskolai tagozatról 10 tanuló folytatta folytatta tanulmányait más intézményben.


      Az általános iskolában 1 évismétlő tanuló volt, míg a középiskolában 2 évismétlés történt.


    5. Általános iskolákban a volt tanítványok nyolcadik, kilencedik évfolyamon elért eredményei


      8. év végi eredmény


      (2009/10 évfolyam)

      9. év végi eredmény

      melyik intézményben

      1

      2

      3

      4

      5

      6

      7

      8

      9

      10

      11

      12

      13

      14

      15

      16


    6. A középiskolai érettségi vizsgák átlageredményei évenként feltüntetve-


      A gimnázium és szakközépiskola érettségi vizsgaeredményei itt megtekinthetők. A megfelelő vizsgaidőszak kiválasztása után

      a legördülő menüből Törökbálintot kiválasztva megjelennek az intézményre vonatkozó adatok.


    7. A szakképzés pályakövetési eredményei


      A szakképzésben végzett tanulók többsége a vendéglátásban helyezkedett el.


    8. Szakkörök igénybevételének lehetősége, a mindennapos testedzés lehetősége


      Iskolánkban több mint 50 szakkör és korrepetálás működik, többek között dráma szakkör, tánc, természetismeret, néprajz zenés színház és énekkar is. A testnevelés órákon felül tanulóink kosárlabda, football, floorball, tenisz és játékos gyermektorna foglalkozások közül választhatnak.


    9. A hétvégi házi feladat szabályai, iskolai dolgozatok szabályai


      A hétvégi házi feladat és az iskolai dolgozatok szabályait az intézmény honlapjáról (www.balintsuli.hu) elérhető Pedagógiai Program 4.3 része tartalmazz


    10. Az iskolai tanév helyi rendje


      A 2011-2012. tanév havi bontású feladatterve

      AUGUSZTUS


      III. 24.


      (szerda)

      Munkaindító értekezlet Munkacsoportok megalakulása

      VIII. 25-26.

      Tantestületi továbbképzés Sarlóspusztán

      VIII. 29.


      (hétfő)

      Tanulási célok és fela


      10 h PÓTVIZSGA


      8.30 h Munkaindító értekezlet az alsó tagozaton tanító pedagógusok részére

      VIII. 29-30-31.

      GÓLYATÁBOR


      Kísérő tanárok: Bobák Ágnes, Szomju László, Dankowskyné Vértes Judit, Gunther Szilvia, Szoldáth Bernadett

      VIII. 31.


      (szerda)

      8 h Tanévnyitó értekezlet


      13 h Tűz- és balesetvédelmi oktatás


      SZEPTEMBER



      IX. 1.


      (csütörtök)

      Az első tanítási nap


      1-4. osztályfőnöki óra (házirend, tűz- és munkavédelmi oktatás, tanév rendje, iskolai munkaterv ismertetése stb.)


      Tanévnyitó ünnepély: a 2. órában a sportcsarnokban


      Tanulószobai csoportok szervezése az átvezető és a középiskolai tagozaton


      5. órától órarend szerinti tanítás kezdődik. Az 1-4. évfolyamosok ebéd után hazamehetnek.


      A szaktanárok kezdjék el szervezni a tantárgyukhoz tartozó szakköröket és fejlesztő foglalkozásokat.


      A foglalkozásokra vonatkozó kérvényeket, programokat szeptember 15-ig kell leadni.

      IX. 2.


      (péntek)

      Követelmények megismertetése a tanulókkal.


      Tanulási célok és fela

      IX. 5.


      (hétfő)

      Tanulói jelentkezés határideje az október-novemberi érettségi vizsgákra.

      Követelmények megismertetése a tanulókkal. Tanulási célok és fela

      IX. 5.


      (hétfő)


      17.30 h

      A tanulók szociális helyzetének feltérképezése az önkormányzati segélyekodaítéléséhez.


      Felelősök: gyermekvédelmi felelősök és az osztályfőnökök.


      Az idén végzett tanulók törzskönyveinek kötésre előkészítése és ellenőrzése.

      IX. 6.


      (kedd)


      17.30 h

      Szóbeli beszámoló a szülői értekezletekről a kezdő tagozat vezetője számára.


      Szülői értekezletek az átvezető tagozaton

      IX. 7.


      (szerda)


      17.30 h

      Szóbeli beszámoló a szülői értekezletekről a kezdő tagozat vezetője számára.


      Szülői értekezletek a középiskolai tagozaton

      IX. 10.


      (szombat)

      Az október-novemberi érettségire vonatkozó összesítő jelentés iskola általi megküldésének határnapja.


      IX. 12.


      (hétfő)

      Szóbeli beszámoló a szülői értekezletekről a középiskolai tagozat vezetője számára.

      IX. 16.


      (péntek)

      Bolyai Matematika Csapatverseny


      Felelős: Szomju László, Villási István

      IX. 19.


      (hétfő)

      Szaktárgyi és szabadidős időtervek elkészítésének határideje


      Szaktanári időtervek leadási határideje a munkacsoport- vezetőknek.

      IX. 23.


      (péntek)

      11-12-es tanulók jelentkezésének határideje az OKTV-re.


      Az első félév vizsgatárgyainak közzététele és ismertetése a tanulókkal a 6., 7., 8., 9., 10., 11. évfolyamokon.

      IX. 29.


      (csütörtök)

      Népmese Napja az alsó tagozaton


      Szervezők: Hermány Csabáné, Mericsné Várhelyi Éva, Szép Zita

      IX. 30.


      (péntek)

      Népmese Napja a felső tagozaton


      Felelős: Kruppa Rita


      Közreműködnek: Hermány Csabáné, Mericsné Várhelyi Éva, Szilágyi Gáborné és a felsős magyartanárok és osztályfőnökök


      Az általános iskolai tanulmányi versenyek (Bolyai Anyanyelv Csapatverseny) jelentkezési határideje.


      OKTV jelentkezési határideje.

      OKTÓBER


      X. 3.


      (hétfő)

      A Zene Világnapjának megünneplése, az iskolai rendezvény felelőse: Hajdú Márta, Jungné Font Judit


      Helyszín: az iskola tornacsarnoka 9 h 6. b-től a 13. osztályig

      10 h 1-5. évfolyam és a 6. a osztály Műsorvezető: Pátkay László

      Közreműködnek: az iskola zenésszínpada Tóth Enikő vezetésével,


      zeneiskolás diákok és a Csillagszemű Táncegyüttes


      Az OKTV-jelentkezések összesítése és beküldési határideje. (ADAFOR)

      X. 3.

      15.30 h Tantestületi értekezlet



      (hétfő)


      Programja: 15.30-16.30-ig közös tantestületi értekezlet Témák: Az elektronikus naplóval kapcsolatos kérdések

      Az évkezdés során észlelt munkaszervezési problémák.


      16.30-tól tagozati, munkacsoporti vagy osztály-team értekezleteket összehívására van lehetőség.


      17.30 h Pályaválasztási szülői értekezlet a 8. osztályos tanulók szülei számára.


      A tájékoztatót Jungné Font Judit – a felső tagozat igazgatóhelyettese – tartja.


      Helyszín: az iskola ebédlője

      X. 5.


      (szerda)

      8 h Volf György Verseny a Zimándy Ignác Általános Iskola szervezésében.

      X. 6.


      (csütörtök)

      Az aradi vértanúk iskolai emléknapja


      Megemlékezés iskolarádión keresztül, Koza Tímea tanárnő és a 6. b osztály szervezésében.


      Megemlékezés és koszorúzás az Öregtemetőben


      Iskolánkat Gunther Szilvia, Jungné Font Judit és Koza Tímea tanárnők, valamint a 6. b és a 9. a osztályos tanulók képviselik.

      X. 10.


      (hétfő)

      GÓLYAHÉT


      Pályaválasztási nyílt nap a középiskolában


      Részletes középiskolai felvételi tájékoztató tagozatok szerint. Bemutató foglalkozások.

      Konzultáció.


      Vezetik: Keszler Márton igazgató, Menráth Péter igazgatóhelyettes


      Művészettörténet OKTV első forduló Pályamunkák felterjesztésének határnapja

      X. 13.


      (csütörtök)

      Pályaválasztási nyílt nap a középiskolában


      Részletes középiskolai felvételi tájékoztató tagozatok szerint.


      Bemutató foglalkozások.


      Konzultáció.


      Vezetik: Keszler Márton igazgató, Menráth Péter igazgatóhelyettes


      Matematika OKTV első forduló I-II. kategória

      X. 14.


      (péntek)

      A DIFER-ben résztvevők számának felmérése az általános iskola első évfolyamán.




      Prokofjev: Péter és a farkas


      14.30 h Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló 3-8. osztály

      GÓLYABÁL (külön kiírás szerint)


      Felelősök: az érintett osztályfőnökök, életkorpedagógiai- vezető és a DÖK

      X. 15.


      (szombat)

      8-12 h Magyar és matematika felvételi előkészítő foglalkozások kezdő napja.


      A középfokú iskolák eddig a napig meghatározzák és megküldik tanulmányi területeik leírását és azok belső kódját a Felvételi Központnak.


      A közoktatási intézmények statisztikai adatszolgáltatásának határnapja.

      X. 17.


      (hétfő)

      Művészettörténet OKTV első forduló (a pályamunkák felterjesztési határideje.)

      X. 21.


      (péntek)

      Iskolai ünnepély október 23-a tiszteletére tagozati rendben (külön kiírás szerint)


      Felelős: Devecsai Andrea, Hajdú Márta és a 11. a osztály

      X. 23.


      (vasárnap)

      Nemzeti Ünnep

      X. 28.


      (péntek)

      Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap. Az általános iskolák jelentik az OH-nak a DIFER-ben érintett tanulók létszámát.

      A középfokú iskolák eddig a napig nyilvánosságra hozzák felvételi tájékoztatójukat, és közzéteszik a közoktatás informatikai rendszerében is.

      X. 30.


      (vasárnap)

      A reformáció emléknapja.


      A nyári időszámítás vége.

      XI. 2-5.


      (kedd-szombat)

      ŐSZI SZÜNET

      1. h DUNA SZIMFONIKUS ZENEKAR (1-2. évfolyam)

      2. h DUNA SZIMFONIKUS ZENEKAR (3-4. évfolyam)

      NOVEMBER


      XI. 7.

      Az őszi szünet utáni első tanítási nap.

      (hétfő)

      Történelem OKTV első forduló.

      15.30 h

      Tantestületi értekezlet

      17.30 h

      Fogadóóra

      XI. 7-11.


      (hétfő-péntek)

      ISKOLAHÉT – Márton-napi vigasságok


      (a programot lásd tagozatonként külön kiírás szerint)


      Felelős: Hajdú Márta, igazgatóhelyettesek, életkorpedagógiai- vezetők, osztályfőnökök

      XI. 8.


      (kedd)

      Földrajz OKTV első forduló

      XI. 9.


      (szerda)

      Az emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák kezdő napja.


      Magyar nyelv OKTV első forduló

      XI. 10.


      (csütörtök)

      Informatika OKTV első forduló (II. kategória)

      10 h DUNA SZIMFONIKUSOK (középiskola) 11 h DUNA SZIMFONIKUSOK (középiskola)

      XI. 11 (péntek)


      14.30 h

      Bolyai Anyanyelv Csapatverseny 3-8. osztály


      Helyszín: Budaörs, I. sz. Általános Iskola


      Kísérők: Kruppa Rita, Szép Zita, Pápai Andrea, Német Nóra

      XI. 12. (szombat)

      8.00-11.30 h Magyar és matematika előkészítő foglalkozások

      XI. 14.


      (hétfő)

      Az emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák befejező napja.


      Magyar irodalom OKTV első forduló

      XI. 15.


      (kedd)

      Angol nyelv OKTV első forduló (I-II. kategória)

      XI. 17.


      (csütörtök)

      A középszintű szóbeli érettségi vizsgák kezdő napja


      Fizika OKTV első forduló

      XI. 18.


      (péntek)

      Az OH közzéteszi a 9. évfolyamra jelentkezők számára a központi írásbeli felvételi vizsgát szervező intézmények jegyzékét.

      XI. 19.


      (szombat)

      8.00-11.30 h Magyar és matematika előkészítő foglalkozások

      XI. 21.

      Kémia OKTV első forduló

      (hétfő)


      15.30 h Munkaértekezlet az alsó tagozaton tanító pedagógusok számára.

      15.30 h Munkaértekezlet a felső tagozaton tanító pedagógusok számára.


      XI. 23.


      (szerda)

      Informatika OKTV első forduló


      8.45-12.00 h törökbálinti óvónők óralátogatása az első osztályokban.

      XI. 24.


      (csütörtök)

      Biológia OKTV első forduló

      XI. 25.


      (péntek)

      A középszintű szóbeli érettségi vizsgák befejező napja.


      Az érintett nevelési-oktatási intézmények eddig a napig küldik meg az országos méréshez szükséges adatokat az OH-nak.

      XI. 28.


      (hétfő)

      10 h Diákolimpia labdarúgó bajnokság (4. korcsoport)


      Német nyelv OKTV első forduló


      15.30 h Tagozati munkaértekezlet a középiskolai tagozaton tanító pedagógusok számára.


      16.30 h Bródy Vera bábművész előadása a pedagógusok számára.


      A 2. c osztály látogatása a Bóbita Óvodában.


      Az előadásuk témája: „Zenés iskolába hívogató”.


      Kísérők: Kisgyörgyné Dobos Imola, Molnár-Kis Anna, Villási István.

      DECEMBER


      XII. 1.


      (csütörtök)

      Matematika OKTV első forduló (III. kategória)


      ADVENTI PROGRAMOK KEZDETE AZ ISKOLÁBAN

      XII. 3.


      (szombat)

      8.00-11.30 h Magyar és matematika előkészítő foglalkozások

      XII. 5. (hétfő)

      15.30 h


      Összdolgozói értekezlet Téma:

      Közalkalmazotti Tanács tagjainak megválasztása, aktuális kérdések.

      XII. 6.


      (kedd)

      MIKULÁS ünnepségek a DÖK és a testvérosztályok szervezésében.

      XII. 9.

      A DIFER mérés határnapja az általános iskolák 1. évfolyamán.


      (péntek

      10 h Diákolimpia labdarúgó bajnokság (4. korcsoport)


      13.00-15.15 h Karácsonyi készülődés az 1., 2., 3. osztályok számára


      Felelősök: Hajdú Márta, Kisgyörgyné Dobos Imola, Elekné Morvai Bernadett

      XII. 10.


      (szombat)

      Az általános iskolai tanulók jelentkezésének határideje a 8. évfolyamok számára szervezett egységes írásbeli felvételire valamelyik, ilyet rendező középiskolába.

      XII. 13.


      (kedd)

      A felsőoktatási felvételi tájékoztató megjelenésének napja.


      12. osztályosok részére próbaérettségi

      XII. 14.


      (szerda)

      9. osztályosoknak próba nyelvvizsga angolból

      XII. 15.


      (csütörtök)

      Az egységes írásbeli felvételi vizsgát szervező intézmények eddig az időpontig jelentik az OH-nak a feladatlap igényüket.


      Játszóház a felső tagozat 5-6. évfolyamai számára Helyszín : az első emeleti aula

      A programot a Csiki Pihenőkert munkatársai szervezik és vezetik


      Kísérők: a tanulószobai foglalkozásokat vezető pedagógusok

      XII. 16. (péntek)

      13.30-15.15 h Karácsonyi készülődés a 4., 5., 6. osztályok számára


      Kézműves foglalkozások, mézeskalácssütés, teaház,

      Hamupipőke (Cindarella) angol nyelvű előadás, táncház Felelősök: Hajdú Márta

      XII. 17.


      (szombat)

      8.00-11.30 h Magyar és matematika előkészítő foglalkozások

      XII. 19.


      (hétfő)

      Történelem vizsga a 11. évfolyamos tanulók számára.


      KIRAKODÓ VÁSÁR


      Időpont: 13 órától 15 óráig

      Helyszínek: földszinti aula, 1. és 2. emeleti folyosó 1-13. osztályosok részvételével

      XII. 20.


      (kedd)

      Játszóház az alsó tagozatos gyerekek számára (kb.: 9-15-ig)


      Helyszín a 2. osztályosok épülete


      A programot a Csiki Pihenőkert munkatársai szervezik és


      vezetik


      Kísérők az órát tartó pedagógusok


      A résztvevő osztályok sorrendjét és a foglalkozások pontos időpontját külön kiírás szerint szervezzük.

      XII. 21.


      (szerda)

      A nap programja:


      1. Iskolai karácsonyi műsor Szervezi és rendezi Nagy Enikő

      Felelős: Lepsényi Lászlóné, Kovács Ákos Helyszín MMMH



      A nap programja:


      Alsó tagozat és az 5. és a 6. osztályok órában: Készülődés az osztálykarácsonyokra,

      vonulás a MMMH-ba,


      3-4. órában: A műsor után visszaérkezünk, és akkor lehetnek az osztálykarácsonyok.


      Ebéd után a gyerekek hazamehetnek.


      Felső tagozat 7. és 8. osztályai valamint a középiskolai évfolyamok:


      1. órában tanítás


      órában: vonulás a MMMH-ba,


      4. és 5. órában: A műsor után visszaérkezünk, és akkor lehetnek az osztálykarácsonyok.


      Ebéd után a gyerekek hazamehetnek.


      Abban az esetben, ha valamely osztályban nincs osztálykarácsony, akkor osztályfőnöki órát kell tartani!!!


      Az osztálykarácsonyok az osztályfőnökök és helyetteseik vezetésével

      1. h 1-6. évfolyamok,

      2. h 7-13. évfolyamok



      A téli szünet előtti utolsó tanítási nap.

      XII. 22-től XII. 31-ig


      (csütörtöktől hétfőig)

      TÉLI SZÜNET

      2012. 01. 03.


      (kedd)

      A téli szünet utáni első tanítási nap.

    11. Az iskolai osztályok száma és az egyes osztályokban tanulók létszáma


Az intézményben tanuló diákok osztályonkénti létszáma a www.balintsuli.hu „iskolánk” menűpontjának tagozatonkénti bontásában szerepel

.

h k s c p s v
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 
 


Green box


Duna Szimfonikus zenekar

2015. márc. 15.

Diákolimpia BMÁKI

Farsang átvezető tagozat 2015.  

Együtt szaval a Nemzet 2015.